Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Policija reaģējusi uz iedzīvotāju sniegto informāciju

LAURA KOVTUNA

Autors • 19.07.2018.

Policija reaģējusi uz iedzīvotāju sniegto informāciju
Burtu lielums

Otrdien, 17. jūlijā, pirms pulksten 8 maršruta „Cesvaine-Vairogi-Madona" autobusu apturēja policijas ekipāža, tādējādi ļoti daudziem pasažieriem liekot nokavēt darbu un saskarties ar citām neērtībām, šķietami, bez iemesla, – laikrakstam „Stars" pastāstīja lasītāja – pasažiere, kas arī tobrīd brauca ar šo autobusu.

Lasītāja turpināja notikušā atstāstu: – Bijām tikuši pie līkuma pirms CSDD, kad atskanēja policijas skaņas signāls un tika ieslēgtas bākugunis. Autobusa šoferis pēc pieprasījuma apstājās brauktuves malā. Autobusā iekāpa policists, lika šoferim iepūst trubiņā, bet promiļu nebija. Tad vēl skatījās autobusa priekšējo riteni, ka tur kaut kāda problēma. Trakākais tas, ka šo autobusu ļoti daudzi cilvēki izmanto tieši nokļūšanai uz darbu. Bija cilvēki, kas no autobusa izkāpa un mēģināja noķert citu sabiedrisko transportlīdzekli, citi uz Madonu gāja kājām. Mēs bijām divas sievietes ar bērniem, kam arī nu bija jādomā, kā tikt pāri visai Madonai ar mazajiem uz bērnudārzu. Zvanījām, sarunājām, lai kāds aizved. Pārsteidza, ka nevienam arī netika sniegta nekāda informācija par to, kas notiek, cik ilga būs kavēšanās. Savu darbu nokavēju. Nepatīkami, ka tā.
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa priekšnieks Gundars Trops atklāja notikušā otru pusi: – Otrdien tika saņemti trīs zvani no cilvēkiem par to, ka transportlīdzekļu vadītāji vada, iespējams, savu spēkratu alkohola reibumā, un viens no minētajiem bija arī konkrēti šis autobuss. Nekavējoties izbrauca ekipāža, lai šo faktu pārbaudītu; tas tiesa – neapstiprinājās, ka autobusa šoferis būtu bijis alkohola reibumā. Tomēr policijai uz šādu ziņojumu ir jāreaģē, jo tas ir cilvēku drošības labad, lai netiktu apdraudēti ne paši pasažieri, ne citi sabiedrības locekļi. Paldies cilvēkiem, kas aizdomu gadījumā brīdina, zvana, šādas aktivitātes ļāvušas šogad jau vairākas reizes iereibušus transportlīdzekļu vadītājus operatīvi konstatēt.
Jāpiebilst, ka šis nav vienīgais aizvadītās nedēļas laikā lasītāju aktualizētais jautājums; tāpat arī kāda lasītāja pastāstīja par gadījumu 9. jūlija vēlā vakarā, kam liecinieki bijuši arī vairāki jaunieši. – Jaunieši bija piestājuši degvielas uzpildes stacijā „Cirkle K", kad tur asiņainām rokām, it kā būtu grieztas vēnas, ieskrēja kāds vīrietis. Viņš teicis, lai viņam palīdzot, jo nupat 12 vīrieši ielauzušies viņa mājoklī, kas atrodas veikala „Labais" apkārtnē, un pavēlējuši griezt vēnas. Šāds notikums ir satraucošs; vai tiešām Madonā sākusi uzdarboties bīstama grupa, varbūt tā bijusi savstarpēja konflikta kārtošana? – jautāja madoniete.
Notikušā faktu apstiprināja Gundars Trops, uzsverot, ka ap-stākļi gan bijuši pavisam citādāki: – Sākotnējā informācija liecina, ka neviens netika neko pavēlējis; vīrietim ir veselības problēmas, un tiek arī pārbaudīts, vai viņš tobrīd neatradās narkotisko vielu ietekmē, jo miesas bojājumus bija nodarījis pats sev. Šobrīd notiek izmeklēšana un materiāla pārbaude, sīkāk komentēt varēsim pēc ekspertīžu saņemšanas.

20.07.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px