Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pēc estrādes apmeklējuma daudziem sabojāts apģērbs

LAURA KOVTUNA

Autors • 12.07.2018.

Pēc estrādes apmeklējuma daudziem sabojāts apģērbs
Burtu lielums

Pēc tam, kad vasaras sākumā pēc pagaidu labiekārtošanas darbu veikšanas pasākumu sezonai tika atklāta Madonas estrāde, daudzi skatītāji tomēr piedzīvojuši nepatīkamas izjūtas. Tā kā jaunie estrādes soli izgatavoti no skuju koka, no tiem izspiežas sveķi, tādējādi, apsēžoties uz tiem, var tikt sabojātas drēbes.

Par šo problēmu cilvēki līdz šim runājuši „no mutes mutē", cits citu pabrīdinot uz pasākumu ņemt līdzi, ko pasegt virs soliņa. Tomēr pēc aizvadītā motociklistu saieta, kad estrādē viesojās apmeklētāji arī no citām pilsētām un nebija informēti par vietējo problēmu, neizpratne par radušos situāciju tika pausta gan laikrakstā „Stars", gan Madonas novada pašvaldības mājaslapas sadaļā „Jautā pašvaldībai". Avīzei kāda lasītāja rosināja – ja reiz šobrīd dēļus soliņiem nomainīt nevar, vai vismaz nebūtu korekti uzstādīt kādu brīdinošu zīmi estrādē, lai skatītāji, jo sevišķi viesi, vismaz pēdējā brīdī varētu pašaut apakšā kādu maisiņu? – Sveķus no apģērba nav viegli izdabūt, drēbes tā var tikt neglābjami sabojātas. Ir būts vairāku pilsētu estrādēs; nezinu, kādi dēļi izmantoti tur, bet šādas problēmas nekur nav bijis. Domāju, viesu acīs tas par Madonu neko labu neliecina, – pēc motociklistu saieta laikrakstam „Stars" pauda apmeklētāja no Rīgas.
Līdzīgu viedokli pauda Madonas novada mājaslapas apmeklētāja: „Ļoti nepatīkama situācija izveidojās nedēļas nogalē motociklistu saieta koncertā. Izrādās, estrādes soli ir gatavoti no skuju kokiem. Ļoti daudzi cilvēki sabojāja drēbes ar sveķiem, kuri bija izspiedušies no krāsas. Vai uz „Zelta šlāgeri" ir jāņem līdzi avīze, lai būtu, ko paklāt apakšā un nesabojātu drēbes?"
Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas labiekārtošanas darbu speciāliste Gita Lutce komentēja: – Tie ir skuju koka dēļi, tā ar skuju koku notiek. Dēļi ir kaltēti, bet vietām ir iespējams, ka izspiežas sveķi. Gan pirms, gan pēc pilsētas svētkiem vairākas reizes pārgājām pāri, tās vietas nokasījām un pārkrāsojām, bet šur tur izlien.
Uz jautājumu, ar ko estrādes apmeklētājiem rēķināties turpmāk un vai nezinātāju informēšanai nav plānots uzlikt kādu brīdinājumu, Gita Lutce atbildēja: – Jā, varbūt varam uzlikt kādu brīdinošu zīmi. Pirms nākamā pasākuma vēlreiz nokasīsim sveķus, kur vajadzēs – piekrāsosim. Tā vienkārši pašreiz tur notiek. Citu risinājumu pagaidām neredzu, kā vien pāriet, nokasīt un pārkrāsot. Ejot uz brīvdabas pasākumu, cilvēkiem būtu ieteicams ņemt līdzi un apakšā paklāt segu vai pledu.

13.07.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px