Rakstu, lai pateiktu, cik ļoti es priecājos, ka Madonā ir tāds uzņēmums kā „Lazdonas piensaimnieks"! Varbūt ir arī vairāki citi labi vietējie uzņēmumi, bet tos es nepazīstu… Bet par Lazdonas piena produktiem esmu priecājusies vairākkārt, īpaši par to, ka Lazdonā ražo garšīgu vājpiena produkciju.
Kopš atklāju Lazdonas vājpienu, nevienu citu vairs nepērku, jo tie ir bezgaršīgi, bet Lazdonai arī vājpiens tomēr garšo pēc piena. Un pamudinājums uzrakstīt šo vēstuli bija Lazdonas 10% ķimeņu siers, ko iegādājos uz Jāņiem. Iespējams, tā nav jauna produkcija, bet pie mums Limbažos ar to „sastapos" pirmoreiz. Un savā iecienītajā veikalā „top!", kurš priecē ar to, ka Limbažu pusē ražotajam pat iekārtojis atsevišķu stendu „Ražots Limbažu novadā". Protams, „Lielezera" maize ir kopā ar citām maizēm, tāpat Lēdurgas kūpinājumi pie pārējās gaļas klāsta, bet šai īpašajā stendā atrodam vietējās dzirnavās maltus pilngraudu miltus, Bīriņu pusē audzētas un par sukādēm pārstrādātas lielogu dzērvenes un daudz, daudz ko citu. Ne tikai pārtiku, bet arī, piemēram, „Tīnē" austus galdautus, segas…
Nedomāju, ka veikala īpašniekam šāda tirdzniecības platības izmantošana būtu tā ienesīgākā, bet te nostrādā patriotisms, atbalsts savējiem. Un laikam jau mums vajadzētu par to iedomāties biežāk – kā atbalstīt vietējos ražotājus. Lielie kungi Latvijas lielos uzņēmumus ir izpārdevuši ārzemniekiem. Tad nu mums perifērijā jālolo un jāatbalsta mūsu mazie uzņēmumi. Un paldies cilvēkiem, kuri tos vada un notur „virs ūdens"!
29.06.2018.