BĒRZAUNES pamatskolā šosestdien, 16. jūnijā, pulksten 14 notiks 9. klases skolēnu izlaidums, pulcējot skolas kolektīvu, vecākus un sabiedrības pārstāvjus.
Skolas direktore Ilga Gailuma pastāstīja: – Tā kā kultūras namā norit remonts, izlaidums šoreiz tiek rīkots Bērzaunes pamatskolas pagalmā, jo laikapstākļi ir vasarīgi. Šogad Bērzaunes pamatskolu beidz skolotāja Helmuta Poļa klase – 10 absolventu, kas ir izcēlušies gan mācībās, gan sabiedriskajā darbā, dziedājuši skolas korī. Daļa plāno turpināt mācības Madonas pilsētas vidusskolā, Madonas Valsts ģimnāzijā, Rīgas Valsts tehnikumā. 8. klases skolēni gatavo noformējumu svētku noskaņas radīšanai, bet devītie tradicionāli teiks paldies vecākiem un skolotājiem, kā arī gatavo priekšnesumu – dziesmu.
15.06.2018.