„Stars" jau rakstīja, ka 10.-11. maijā Jūrmalā notika Jauno uzņēmēju dienas 2018, kurās piedalījās labākie skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas skolām.
Kopumā pasākumā piedalījās 10 pamatskolas skolēnu mācību uzņēmumi (SMU), 20 vidusskolas SMU un 4 augstskolu Start up uzņēmumi.
Pamatskolas grupā Madonas Valsts ģimnāzijas SMU „Našķu laboratorija", kurā darbojas V. Vogina un L. Smiltāne, ieguva 1. vietu.
Savukārt SMU „HandySac" (S. Socka, K. Leimane, A. Šķēle) vidusskolas grupā izcīnīja 3. vietu un uzvarēja ASV vēstniecības konkursā „Start Strong 3+3", iegūstot balvu – braucienu uz Sietlu (ASV). Abus uzņēmumus koordinē skolotāja Iveta Vabule.
Zīmīgi, ka augstskolu Start up konkursā uzvarēja un tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas konkursā „JA Europe Enterprise Challenge 2018" ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas absolvente Māra Lieplapa no SIA „Plūkt".
18.05.2018.