Madonas BJSS slēpotāji ar labiem panākumiem atgriezušies no Igaunijas jauniešu čempionāta otrās kārtas, kas notika Igaunijas slēpošanas un biatlona bāzē Haanjā. Sacensībās piedalījās ap 700 jauno slēpotāju no visiem spēcīgākajiem slēpošanas klubiem. No Madonas sporta skolas startēja 10 slēpotāju dažādās vecuma grupās.
Vislabāko rezultātu 1996. gadā dzimušo zēnu grupā 1 km distancē brīvajā solī sasniedza Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolnieks Artūrs Ivanovs, kas apsteidza vēl 40 konkurentu un tuvāko konkurentu – par 2 sekundēm.
1993. gadā dzimušo zēnu grupā 3 km distancē 3. vietu (no 40 startējušajiem) izcīnīja Mārcis Jakovičs, kas iepriekšējā posmā palika 6. vietā.
Vēl no zēniem V16 grupā Reinis Veckalniņš ierindojās 19. vietā, V14 grupā Rudolfs Kļaviņš – 7. vietā un Jānis Ārents – 20. vietā. V18 grupā Jānis Pikums – 32. vietā, Kasparam Sprukulim – 42. vieta.
Meitenēm S12 grupā Kitijai Auziņai – 21. vieta, S14 grupā Danai Īspēterei – 11. vieta, S15 grupā Gerdai Āboliņai – 12. vieta.
Paldies Madonas sporta skolai par sportistu nogādāšanu uz sacensībām.
Čempionāta nākamais, trešais, posms notiks 23. februārī Pannjarvē vienlaicīgi ar Latvijas čempionāta 3. posmu, kas paredzēts 23. un 24. februārī Siguldā.
Autors: DAINIS VUŠKĀNS
Madonas BJSS distanču slēpošanas
treneris