Ērgļu novada SAUSNĒJAS pamatskolai jauni logi tika ielikti jau pagājušā gada augustā, bet tagad iedalīts finansējums otrā stāva gaiteņa remontam – mainīs grīdas segumu un ieliks jaunas klašu durvis.
Ceram, ka sakarā ar pagastu apvienošanos novadā vēl dabūsim finansējumu. Kad iekļāvāmies Ērgļu novadā, saņēmām finansējumu 100 000 latu apjomā, tomēr ir iespējas iegūt vēl 100 000 latu – tāds jaunums izskanēja Ērgļu novada domes sēdē, – teic Sausnējas pamatskolas direktors un Ērgļu novada domes deputāts Andris Dombrovskis. Esot jau sagatavota tāme skolas pamatu hidroizolācijas veikšanai, lietusūdeņu novadīšanai, pagrabstāva visu logu nomaiņai un ventilācijai.
Šovasar ieplānots liels darbs, kur līdzekļi, 30 tūkstoši latu, tiks ņemti no pirmās apvienošanās naudas, papildus vēl pašvaldības līdzekļi – centrālapkures ierīkošanai skolā. Doma ir arī par skolas ēkas siltināšanu, skatoties, cik paliks naudas.
Autore: ASTRA ZAGORSKA