ĒRGĻU novada pašvaldībā Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" ietvaros martā plānoti vairāki pasākumi.
Šotrešdien, 7. martā, Ērgļu saieta namā sāksies bezmaksas vingrošanas nodarbību kopums iedzīvotājiem, kuri vecāki par 54 gadiem. Nodarbības ilgs vienu stundu – no pulksten 16 līdz 17 – sertificēta trenera Viestura Dumpja vadībā. Nodarbību cikls paredzēts katru trešdienu līdz pat 25. aprīlim. Iepriekšēja pieteikšanās – pie Kristapa Bērziņa pa tālruni 28861524 vai e-pastā [email protected].
Trešdien sākies arī divi pasākumu kopumi bērniem fiziskās sagatavotības stiprināšanai un pareizas elpošanas tehnikas apguvei. Paredzēts, ka nodarbību cikls norisināsies Ērgļu vidusskolā trešdienās no 7. marta līdz 9. maijam divās grupās – no pulksten 13.30 līdz 14.30 un no pulksten 14.30 līdz 15.30. Katra grupa – 30 cilvēku sastāvā. Nodarbības vadīs sertificēts treneris Viesturs Dumpis.
Savukārt 19. martā plānotas divas rotaļu nodarbības bērniem par veselīga uztura pamatprincipiem, kuras vadīs uztura speciāliste Lāsma Brenča. Nodarbības norisināsies PII „Pienenīte" – no pulksten 9.30 līdz 10.30 pirmajai grupai un no pulksten 10.40 līdz 11.40 – otrajai grupai. Katras grupas sastāvā – 30 dalībnieku.
06.03.2018.