Šā gada Valentīndiena ir atnākusi ar pārsteigumiem no alternatīvās rokgrupas „Sub Scriptum" un labi zināmas TV personības Ērika Palkavnieka.
Tiek izdots muzikāls kopdarbs, kas plašākas sabiedrības vērtējumam tiks nodots 21. februārī – singls un videoklips „Pajāt". Ēriks Palkavnieks un „Sub Scriptum" satikās mūzikas un mākslas festivālā „Bildes 2017", kur viņi jau sniedza klausītājiem pirmatskaņojumu kopdarbam „Pajāt". Pēc festivāla izlēma apvienoties kopīgā projektā.
Kā atklāj paši grupas dalībnieki: „Dziesma ir netipiska mūsu ierastajam grupas stilam, tādēļ dziesma un videoklipā attēlotās ainas nav jāuztver nopietni, bet ar humoru. Šis skaņdarbs un videoklips ir par pretrunām un sabiedrībā pieņemtiem principiem, par mākslīgi izveidotām sienām, kuras gāzt varam tikai mēs paši. Mums katram ir dota tikai viena dzīve, tādēļ tā ir jānodzīvo tā, kā mēs to vēlamies."
Par dziesmas melodiju parūpējās alternatīvā rokgrupa „Sub Scriptum", par tekstu – Kristers Rudzītis, Maikls Drobins un Ēriks Palkavnieks, ierakstu miksēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons, ierakstīts „Hodilla" ierakstu studijā. Par video filmēšanu un montāžu paldies Elvim Lācim, par viesmīlīgo uzņemšanu paldies Mārupes novada stallim „Zirgzandeles".
Tiekamies koncertos: 7. martā klubā „Jelgavas krekli", 9. martā klubā „Pūce" un 29. martā bārā „Tims Mints" Rīgā.
16.02.2018.