Rīt, 15. februārī, pulksten 11 Kusas pamatskolā notiks konkursa „Gribu būt mobils" pēdējais pusfināls Gulbenes reģiona komandām – „Kusa-8a" un „Kusa-8c" no Kusas pamatskolas, „Strauti-1" un „Strauti-2" no Strautiņu pamatskolas, „Spieķīši" un „Labie" no Cesvaines vidusskolas, „Lazdona" no Lazdonas pamatskolas, „Dimantiņi" no Varakļānu vidusskolas, „Fantastiskais 5" no Malienas pamatskolas un „Fantastiskie madonieši" no Madonas pilsētas vidusskolas.
Arī šajā pusfinālā dalībniekiem būs jāapliecina savas zināšanas ceļu satiksmes drošības jautājumos, jāiesaistās stafetē, jārisina interaktīvi uzdevumi un jādemonstrē mājas-
darbs – analīze par informatīvi izglītojošo kampaņu gājēju drošībai „Redzi – paredzi!". Kampaņas mērķis bija pievērst uzmanību potenciāla riska situācijām pilsētās un iepazīstināt auto vadītājus un gājējus ar bīstamu situāciju priekšvēstnešiem.
Fināla sacensībās, kas notiks marta sākumā, pirmās vietas ieguvēja komanda saņems galveno balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam 1800 eiro vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems ceļojumu biroja dāvanu karti, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.
14.02.2018.