Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Joprojām aicina izvērtēt rēķina piegādes veidus

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 08.02.2018.

Burtu lielums

Laikraksta 9. janvāra numurā „Stara" lasītājus informējām, ka AS „Madonas ūdens" maksu par rēķinu piegādi papīra formātā janvārī vēl neieviesīs. Bet kā būs turpmāk?

– Informējot iedzīvotājus par izmaiņām papīra formāta rēķinu piegādē, kas tiks veiktas, lai nodrošinātu Fizisko personu datu aizsardzības likuma un Vispārīgās datu aizsardzības regulas, kas stāsies spēkā šā gada 25. maijā, ievērošanu un maksas ieviešanu ar 2018. gadu, tālredzīgi neminējām mēnesi. Vēl nedaudz pagaidīsim, dosim iespēju iedzīvotājiem izvēlēties citus rēķinu piegādes veidus. Aicinām klientus, kuri rēķinu saņem papīra formātā, izvērtēt piegādes veidu un par izmaiņām rēķinu saņemšanā paziņot AS „Madonas ūdens" abonentu daļai. Februāra vidū vai nedaudz vēlāk, kad būs pilnīga skaidrība par to, cik klientu rēķinus saņem e-pastā, īsziņas veidā telefonā un papīra formātā, tiksimies ar pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvi, lai lemtu par turpmāko rīcību un noteiktu maksas lielumu, vadoties pēc tā, cik daudz cilvēku rēķinus arī turpmāk vēlēsies saņemt papīra formātā. Savukārt rēķinu nosūtīšana uz e-pastu vai īsziņu (SMS) veidā uz mobilo tālruni būs bez maksas, – akcentēja AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks.
Viņš atzīmēja, ka joprojām no iedzīvotājiem tiek saņemts ļoti daudz jaunu pieteikumu par rēķinu piegādes maiņu un to nosūtīšanu uz e-pastu vai mobilo telefonu.
Savukārt AS „Madonas ūdens" abonentu daļas vadītāja Inga Uberte pastāstīja, ka ir jau apkopoti dati par sagatavotajiem janvāra rēķiniem – no 4727 rēķiniem 2945 tiks nosūtīti uz klienta norādīto e-pasta adresi, 590 – īsziņas veidā uz mobilo telefonu, 1192 tiks piegādāti papīra formātā, bet seši ir informējuši, ka turpmāk viņi paši nāks uz uzņēmumu pēc rēķina.
Vaicāts, kādu informāciju ietvers uz mobilo telefonu nosūtītā īsziņa, AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs atzīmēja, ka tajā būs norādīts klienta numurs, aprēķinātā maksājuma summa, bilance, vai ir parāds vai pārmaksa, rēķina apmaksas datums. Apmaksājot rēķinu jebkurā kasē, būs jānosauc tikai klienta numurs un summa.
Šogad ir paplašinājušās rēķinu apmaksas iespējas. Viens no jaunumiem, kas rēķinu apmaksu daudziem (it īpaši laukos dzīvojošajiem) padarīs ērtāku, ir iespēja tos apmaksāt veikalu „Maxima" tīklā, kur no klienta tiks iekasēta komisijas nauda 50 centu apmērā, bet uzņēmumam papildus par to nebūs jāmaksā. Tāpat kā iepriekš rēķinus samaksāt varēs arī SIA „Madonas namsaimnieks" norēķinu centrā Madonā, Saieta laukumā 1.
– Iedzīvotāji ir ļoti apmierināti arī ar uzņēmuma jauno portālu. Klientu ērtībai piedāvājam skaitītāju rādījumus nodot, reģistrējoties www.madonasudens.lv sadaļā „Klientiem". Reģistrējoties var ne tikai nodot ūdens patēriņa rādījumus, bet arī apskatīt maksājumu vēsturi. Nākamais solis, ko, iespējams, ieviesīsim nedaudz tālākā nākotnē, – lai rēķinus varētu apmaksāt tieši no mūsu portāla, bet tas ir dārgs prieks, – piebilda Guntars Dambenieks.


09.02.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px