Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Lecam sniegā Biksērē!”

ANDA KURMĪTE, sporta pasākumu organizatore Sarkaņu pagastā

Autors • 06.02.2018.

„Lecam sniegā Biksērē!”
Burtu lielums

Jauns gads ar jaunu tradīciju iesācies arī Sarkaņu pagastā. Starptautiskās Sniega dienas ietvaros pirmo gadu uz pasākumu „Lecam sniegā Biksērē!" tika aicināti vietējie iedzīvotāji, lai aktīvi pavadītu laiku svaigā gaisā kopā ar ģimenēm.

Laiks mūs lutināja, un uz pasākumu ieradās paprāvs pulciņš dalībnieku. Dienu iesākām ar kopīgu vingrošanu, sniega eņģeļu zīmēšanu un savu tuvāko samīļošanu.
Pasākuma laikā dalībniekiem tika piedāvātas vairākas aktivitātes, bija iespēja piedalīties komandu stafetē, ģimenes stafetē, kurā piedalījās arī paši mazākie dalībnieki, klupdami krizdami, bet līdz finišam nonāca. Tāpat šļūcām no kalna, izmantojām slotu hokeja nūjas vietā, zīmējām sniegā un fotografējāmies fotostūrītī.
Par spīti nelīpošajam sniegam tapa arī Biksēres sniegavīrs, kas vēl tagad ir atgādinājums par jauko kopābūšanu.
Sniega dienas pēdējā sportiskā aktivitāte bija skriešana basām kājām pa sniega segu. Šo stafeti veica pieci drosminieki.
Jāteic, ka pasākums izdevās un beigās visi draudzīgā gaisotnē baudījām godam nopelnītās pusdienas – siltu zupu un karsto dzērienu.
Uzvarētāji tika apbalvoti ar ziemīgām dāvaniņām, bet uzvarētāji jau bija visi, jo piedalīšanās pasākumā jau ir puse ceļā uz uzvaru.
Paldies visiem par smiekliem un pozitīvām emocijām piepildītu dienu!


07.02.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px