Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par atbalstu nodibinājuma „Fonds Sibīrijas bērni" 2018. gada projektiem.
Pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja p. i. Inga Arāja deputātus informēja, ka pašvaldībā saņemts nodibinājuma „Fonds Sibīrijas bērni" valdes locekles Dzintras Gekas-Vaskas iesniegums ar lūgumu finansiāli atbalstīt nodibinājuma 2018. gada projektus: konferencei un koncertam „Aizvestajiem" par godu 1941. gadā izsūtīto piemiņai; bērnu zīmējumu – sacerējumu konkursa organizēšanai; filmas „Tālā zeme Sibīrija – Omskas, Tomskas un Altaja apgabals" montāžai, ekspedīcijas uz Tālajiem Austrumiem organizēšanai.
– Nodibinājuma dotācijas budžeta izdevumu tāme 2018. gada projektiem sastāda 13 970 eiro. Nodibinājums apņemas visos reklāmas materiālos minēt Madonas novada pašvaldības atbalstu, – skaidroja Inga Arāja.
Lūgtais atbalsts: projektam „Koncerts „Aizvestajiem", veltīts 1941. gada 14. jūnijā uz Sibīriju aizvestajiem Latvijas bērniem" 150 eiro apmērā; projektam „Konference „1941. gada 14. jūnija piemiņai"" – konferences videomateriālu montāžai 60 eiro apmērā; projektam „Bērnu zīmējumu – sacerējumu konkurss" 30 eiro apmērā; projektam „Filmas „Tālā zeme Sibīrija – Omskas, Tomskas un Altaja apgabals" montāžai, ekspedīcijas uz Tālajiem Austrumiem organizēšanai 60 eiro apmērā.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma: piešķirt finansējumu nodibinājumam „Fonds Sibīrijas bērni" 2018. gada projektu atbalstam 300 eiro apmērā un līdzekļus piešķirt no novada budžeta nesadalītajiem budžeta līdzekļiem.
06.02.2018.