26. un 27. maijā Liezerē norisinājās Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) kausa izcīņa enduro, atklājot 2007. gada Latvijas enduro sezonu. Pavisam sacensībās reģistrēti 66 dalībnieki no Latvijas un Igaunijas, kā arī kupls līdzjutēju pulks.
Liezērieši neatceras, kad pēdējo reizi šajā pusē rīkotas enduro sacensības, dažs min pat pagājušā gadsimta astoņdesmitos gadus. Pagājušās nedēļas nogalē pēc ilgāka pārtraukuma enduro piedzīvoja atdzimšanu. Par to jāpateicas sacensību organizatorei Liezēres pusē – Anitai Daugello, kā arī enduro draugiem.
Starts sākās Ozolos pie skolas, bet pēc tam trase – piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem bagāta. Kā izteicies Jānis Vinters, tā bijusi pati ātrākā trase enduro sacensībās, turklāt apstākļi – kā pēc pērkona lietus.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.05.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ATA TIPAIŅA foto