Latvijas Republikas Saeima ir pieņēmusi, un Valsts prezidents ir
izsludinājis Likumu „Par 1991. gada barikāžu dalībnieku statusu". Likums
ir stājies spēkā ar 2018. gada
1. janvāri.
Likumā uzdots Ministru kabinetam līdz 2017. gada 31. decembrim izstrādāt un apstiprināt noteikumus par apliecību izsniegšanu un reģistrācijas kārtību. Tomēr Ministru kabinets vēl NAV izstrādājis un apstiprinājis apliecību izsniegšanas kārtību! Lūgums gaidīt oficiālo informāciju un nogaidīt!
Tikai pēc noteikumu apstiprināšanas Ministru kabinetā mēs varēsim sniegt informāciju par 1991. gada barikāžu dalībnieku apliecību izsniegšanas kārtību. Informācija par MK noteikumiem un to izpildes kārtību būs gan 1991. gada barikāžu muzeja mājaslapā, gan presē un televīzijā.
30.01.2018.