Jau daudzus gadus Madonā, Gaujas ielā, darbojas hokeja laukums, kur var gan slidot, gan hokeju uzspēlēt, bet tas lielā mērā ir atkarīgs no laikapstākļiem.
Diemžēl beidzamajos gados tie nav tādi, kas ilgstoši nodrošinātu šādas iespējas ziemas sporta cienītājiem. Arī šoziem, kā „Staram" atzina Madonas hokeja laukuma pārzinis Guntis Cielaks, ir jāķer momenti, lai Madonas hokeja laukumā varētu paslidot vai uzspēlēt hokeju.
Otrdien, kad arī mēs tur iegriezāmies, ledus bija aptuveni 5 cm biezs.
– To uzliet palīdz puiši, kuri uz šejieni spēlēt hokeju nāk regulāri, tāpat viņi iesaistās sniega tīrīšanā no Madonas hokeja laukuma. Kad ir sals un līdz ar to – arī ledus, te ir diezgan liela rosība, slidotgribētāju Madonā ir diezgan daudz. Hokeja laukumu aktīvi izmanto arī Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi, kuri rīta pusē nāk slidot arī sporta stundās. Laukuma izmantošanas grafiks, kad var slidot vai trenēties hokejā, šogad gan nav izstrādāts, jo laikapstākļi ir tik nepastāvīgi, ka tam nebūtu lielas nozīmes. Sinoptiķi sola, ka arī šīsnedēļas nogalē kļūs siltāks un iestāsies atkusnis, līdz ar to uz hokeja laukumu jānāk tad, kad ir auksts un uzliets ledus. Ceram, ka sals vēl būs un varēsim sarīkot arī nakts turnīru hokejā, – uzsvēra Guntis Cielaks.
Hokeja laukums visu nakti netiek izgaismots, un interesentiem tas ir pieejams katru dienu līdz aptuveni deviņiem vakarā. Vaicāts, vai arī šogad tiek piedāvāta iespēja uzasināt slidas, Madonas hokeja laukuma pārzinis informēja, ka šādas iespējas diemžēl neesot, jo vairs nav pieejams šāds speciālists (izbraucis no valsts), tāpēc tas tagad jādara katram pašam vai jābrauc uz ledus hallēm, kur šis pakalpojums ir pieejams.
26.01.2018.