Piektdien, 12. janvārī, Madonas pilsētas vidusskolas skolēnu domes pārstāvji devās ceļā uz Madonas slimnīcu, lai nogādātu skolēnu dāvinājumus bērnu nodaļai.
Visu decembri un janvāra pirmo nedēļu pilsētas vidusskolā norisinājās labdarības akcija, kuras ietvaros skolēni tika aicināti sagādāt dažādas bērnu grāmatas un rotaļlietas. Gan skolēni un skolotāji atsevišķi, gan klases kopumā meklēja un gādāja dažādas dāvanas, kas padarītu bērnu un jauniešu uzturēšanos Madonas slimnīcā interesantāku un gaišāku. Pirmās janvāra nedēļas noslēgumā skolēnu domes pārstāvji un skolotāja konsultante Rudīte Zauska devās uz Madonas slimnīcu un nogādāja dāvinājumus bērnu nodaļas personālam, un jau pavisam drīz jaunās grāmatas un rotaļlietas priecēs bērnus un jauniešus, kuri uzturas slimnīcā. Skolēnu dome saka lielu paldies skolas skolēniem un skolotājiem par atsaucību! Kopā varam padarīt pasauli labāku!
23.01.2018.