No 23. līdz 28. martam Madonā notiks ģitāristu un bundzinieku apmācības sesija. Šogad sesija skolēnu brīvlaikā Madonā īstenosies jau 11. reizi.
Pasākuma organizators Imants Pulkstenis aicina sesijā piedalīties ikvienu interesentu. Dalības maksa Madonas rajona dalībniekiem – ar atlaidi.
Sesijas laikā meistarklases sniegs vieslektori no Krievijas, Somijas, Dānijas, Anglijas, Igaunijas, Zviedrijas, pieredzē dalīsies Latvijā atzīti mūziķi.
Autore: INESE ELSIŅA