Ošupes pagasta Degumniekos rīt, 18. janvārī pulksten 19, notiks slidotavas atklāšanas pasākums, „Staru" informēja biedrības „Kontaktligzda" valdes priekšsēdētāja Anita Ikauniece.
Viņa pastāstīja, ka biedrība ar Madonas novada pašvaldības līdzfinansējumu veiksmīgi ir īstenojusi LEADER projektu „Stacionāras slidotavas izveide Ošupes pagasta Degumniekos". Tās izbūvē ieguldīti vairāk nekā 17 000 eiro.
Biedrības iniciatīvu jau no ieceres pirmsākumiem aktīvi atbalstījusi Ošupes pagasta pārvalde, jo hokeja laukums-slidotava Degumniekos visiem interesentiem ir pieejams jau vairāk nekā piecus gadus un tas ir kļuvis par neatņemamu ziemas sporta aktivitāšu sastāvdaļu. Tiek rīkoti turnīri gan pieaugušajiem, gan starp skolām, gan skolas ietvaros. Taču pastāvīgas slidotavas izveide uzlabotu gan aktivitāšu kvalitāti un drošību, gan vizuālo izskatu.
– Īstenojot projektu, esam uzbūvējuši kārtīgu slidotavu ar plastikāta bortiem un apgaismojumu. Ledus kvalitāte gan joprojām būs atkarīga no mammasdabas, laikapstākļiem, vai pieturēsies sals, tāpēc tagad ķeram tos mirkļus, kad beidzot ziema ir it kā atnākusi un var liet ledu. Savukārt vasarā tur būs pludmales futbols, – atzīmēja Anita Ikauniece.
Jāpiebilst, ka slidotavas atklāšanas pasākumā paredzētas atrakcijas bērniem un konkursi ar hokeja spēles elementiem, iespējami arī pārsteigumi. Pasākumu vadīs hokeja turnīru ētera balss Aldis Grandāns.
17.01.2018.