Visi trīs suņi pie mums, Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrībā, nonāca 22. decembrī ar Cesvaines novada pašvaldības gādību, jo suņi saimnieka „pārslodzes" dēļ tika pamesti novārtā un atradās acīmredzamā badā, novārdzināti un pilnīgā vientulībā.
Šobrīd viņiem klājas salīdzinoši labi, pateicoties mūsu darbiniekiem un mūsu veterinārārstam, kas Ziemassvētku laikā atrada laiku atbraukt un sniegt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Visi trīs izmanto iespēju no mūsu komandas un apmeklētāju puses tikt samīļotiem un saglaudītiem.
Ja kādam ir informācija par īpašnieka atrašanās vietu, lūdzam griezties Cesvaines novada pašvaldībā vai novadā esošajā policijā.
Mūsu patversmes komanda turpinās censties un palīdzēt visiem trim suņiem, sniedzot maksimālo palīdzību un atbalstu, kas vien ir iespējams.
Jūsu Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrība
facebook.com/madonasdab
17.01.2017.