PRAULIENAS pamatskolas zālē 28. janvārī pulksten 10 galda tenisa cienītāji aicināti pulcēties uz Praulienas pagasta atklātā turnīra galda tenisā trešās kārtas sacensībām.
Par turnīru informē Praulienas pagasta sporta un kultūras darba organizatore Sarmīte Lazdiņa: – Sacensības galda tenisā ir kļuvušas populāras, jo pie mums brauc spēlēt ne tikai no Madonas novada, arī no Lubānas, Gulbenes, Alūksnes, Rēzeknes u. c. vietām. Turnīram pavisam ir sešas kārtas, un sacensības vada galvenais tiesnesis Zigmārs Gulbis. Spēles iesākās pagājušā gada 26. novembrī, tās turpinājās 17. decembrī, bet 28. janvārī notiks trešās kārtas spēles. Nākamās kārtas paredzētas 25. februārī, 25. martā, 29. aprīlī. Dalībnieki sacenšas pieaugušo un jauniešu grupā (līdz 18 gadiem). Ieskaitē tiks vērtēti četri labākie rezultāti. Lai saņemtu kopvērtējuma balvas, dalībniekiem obligāti jāpiedalās pēdējās – sestās – kārtas sacensībās. Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās, arī dalības maksa jāiesniedz līdz pulksten 9.45.
10.01.2018.