Janvāris – sala mēnesis, vilku mēnesis. Daba ir tik mainīga – te saulīte, te sniegs, te lietus. Spožie saules stari, kas iespīd skolas logos, mūsu sirsniņās, aizdzen projām drūmās domas un ļauj vaļu gaišākām, liek raudzīties uz dzīvi no gaišās puses, darboties visādās aktivitātēs ar prieku.
Tikko sācies otrais mācību semestris. Meirānu O. Kalpaka pamatskolā aktīvi darbojas skolas līdzpārvalde kopā ar skolotāju Daci Mežsargu. 21. janvārī skolas līdzpārvaldes pārstāvji aizstāvēja savas skolas godu rajona līdzpārvalžu pasākumā "Rādām, ko protam". No 21. līdz 25. janvārim skolā notika latviešu valodas un literatūras nedēļa. Piedalījās visas klases no 1. līdz 4. (skolotāja Dace Mežsarga), 5.-9. klasei (skolotāja Dagmāra Ūdre). Tika veiktas zināšanu un prasmju pārbaudes. Katru dienu notika konkursiņi, piemēram, pirmdien – glītrakstīšanā, otrdien – dažādu krustvārdu mīklu minēšanā, trešdien – ātrrunāšanas, ceturtdien – domrakstu, piektdien – lielais noslēguma konkurss.
4. februārī skolā būs Vecāku diena. Vecākiem būs iespēja apmeklēt atklātās stundas, būs tikšanās ar skolotājiem. Dienas gaitā notiks vecāku kopsapulce kopā ar skolēniem. Tiks izvērtēts mācību un audzināšanas darbs, pārrunātas citas aktualitātes un problēmas.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA