DZELZAVAS pagasta Aizpurves ciemā vairāku māju apsaimniekošanu, kopš pagājušā gada 1. decembra, ir uzņēmusies SIA "Madonas namsaimnieks".
Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs Andrejs Jankovskis "Staram" pastāstīja, ka pamazām viss "ieejot sliedēs". Gadoties vēl pa kādam pārpratumam, piemēram, saistībā ar rēķina piegādi, bet tas tiek novērsts. Māju apsaimniekotājs ir apzinājis reālo situāciju, kādi remonti un uzlabojumi saziņā ar iedzīvotājiem ir jāveic. Patlaban notiekot sarunas par vēl vienas mājas apsaimniekošanu, jo tās iedzīvotāji ir izteikuši šādu vēlēšanos. Par apsaimniekotāja maiņu iedzīvotāji ir jābrīdina trīs mēnešus iepriekš.
– Tad visām daudzdzīvokļu mājām Aizpurves ciemā būs viens apsaimniekotājs – SIA "Madonas namsaimnieks", – piebilda Andrejs Jankovskis.
5.01.2018.