Dzelzavas speciālās internātpamatskolas audzēkņi stundu laikā izveidojuši radošus darbiņus, kas pirmssvētku laikā apkopoti Ziemassvētku izstādē.
Direktore Anita Dadze pastāsta, ka darbiņu izstāde pabijusi arī Dzelzavas kultūras namā, bet šobrīd atceļojusi atpakaļ uz skolu. – Izstādē redzami dažādi darbiņi no koka, kas tapuši skolotāja Gunāra Tālzema stundu laikā. Pēc 9. klases skolēni apgūst dažādas profesionālās kvalifikācijas; šos darbus veidojuši topošie galdnieka palīgi. Tāpat savus darbus izstādījuši arī pavāra un konditora palīgi – svētku laikā tās, protams, ir piparkūkas. Redzami arī mazāko klašu radošie darbi, dažādi šūti darbi un citi, – atklāj Anita Dadze.
Reizi pusgadā pasākums tiek veidots kā atskaites izstāde, pavasarī gaidāma nākamā izstāde, kad skolēnu darināto darbu parasti esot vēl vairāk. Tā esot arī laba iespēja vecākiem redzēt, ko paveikuši viņu bērni. Anita Dadze piebilst: – Skolēni darbojas un ir aktīvi, piedalās arī dažādos konkursos. Pagājušajā gadā labus rezultātus guva Ēvalds Seilis un Gvido Liepiņš. Katram jau ir savi talanti, palīdzam tos izcelt un mācībās cenšamies ielikt labu pamatu turpmākajai dzīvei.
20.12.2017.