Dzelzavas pamatskolā notika sacensības 64 lauciņu dambretē 1.-4. klašu starpnovadu skolu skolēniem.
Sacensībās piedalījās divu vidusskolu un deviņu pamatskolu dambretes spēlētāji. Vērtēšana notika 1.-2. klašu un 3.-4. klašu grupā meitenēm un zēniem.
1.-2. klašu grupā uzvarēja Amanda Ozoliņa no Dzelzavas pamatskolas, Luīze Ulla Zālīte no Liezēres pamatskolas, Linda Putniņa no Madonas pilsētas vidusskolas. Zēniem labākie spēlētāji – Jēkabs Stepiņš no Liezēres pamatskolas, Marsels Liepiņš no Kusas pamatskolas un Matīss Romanovs no Cesvaines vidusskolas.
3.-4. klašu grupā meitenēm labāko trijniekā – Terēze Stepiņa no Liezēres pamatskolas, Amanda Švirkste no Dzelzavas pamatskolas un Ance Nagle no Barkavas pamatskolas. Zēniem labākie dambretes spēlētāji – Lauris Tomiņš no Barkavas pamatskolas, Raivo Gļeba no Dzelzavas pamatskolas un Alekss Kozulis no Degumnieku pamatskolas.
Liels paldies arī par sekmīgu sacensību noorganizēšanu un palīdzību sacensību tiesāšanā skolotājiem: Inesei Banderei, Janai Sipānei un Dzelzavas pamatskolas direktorei Indrai Zukurei.
Paldies arī virtuves saimniecēm par pusdienām.
6.12.2017