Mobilo sakaru operators „Tele2" turpina uzlabot tīkla infrastruktūru Vidzemē, uzbūvējot jaunās 4G+ bāzes stacijas Amatas un Madonas novadā, „Staru" informē „Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
Viņa norāda, ka stacijas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām augstvērtīgas balss sakaru kvalitātes un ātra mobilā interneta pakalpojumu sniegšanai, nodrošinot mobilā interneta ātrumu līdz 225 megabitiem sekundē (Mbps).
„Amatas un Madonas novada iedzīvotājiem jau ir pieejams mūsu 4G tīkls, un redzam, ka klienti to atzinīgi novērtē, jo turpina palielināties gan mobilā interneta klientu skaits, gan patēriņš. Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas.
Jaunās bāzes stacijas palīdzēs mums palielināt tīkla jaudu un kapacitāti Vidzemes reģionā, lai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem nodrošinātu vēl labāku mobilā interneta pieredzi," akcentē Līga Krūmiņa.
Kopumā rudens mēnešos operatora bāzes staciju tīklu papildināja 19 jaunās bāzes stacijas visā Latvijas teritorijā. „Tele2" ātro 4G+ internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Lai pilnvērtīgi baudītu 4G+ interneta priekšrocības, jāpārliecinās, vai telefons, planšetdators, modems un rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G. To var izdarīt „Tele2" mājas lapā www.tele2.lv/4G vai arī „Tele2" klientu apkalpošanas centos. Gadījumā, ja SIM karte neatbalsta 4G, ir iespēja pasūtīt jaunu 4G SIM karti „Tele2" centros bez maksas.
1.12.2017.