Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Eiropieša skatījums uz Āfriku”

Redakcija

Autors • 22.01.2008.

„Eiropieša skatījums uz Āfriku”
Burtu lielums

Ceturtdien, 24. janvārī, pulksten 17 Madonas rajona bibliotēkā iecerēts tematisks pasākums „Eiropieša skatījums uz Āfriku". Tikšanos kuplinās fotoizstāde „Āfrika no Senegālas līdz Kamerūnai Zigmunda Bekmaņa fotogrāfijās". Pasākumā piedalīsies autoekspedīcijas „Āfrikas josta 2007" dalībnieki dakteris Arnis Nulle un mūsu novadnieks, „Latvijas Avīzes" darbinieks Zigmunds Bekmanis (attēlā).

2006. gada 23. decembrī pulksten 10 no rīta Daugavas krastmalā pie Rīgas pils tika dots ekspedīcijas „Āfrikas josta 2007" starts. Ekspedīcijas finišs tika plānots 2007. gada marta beigās jau citā krastmalā, Keiptaunā – Āfrikas tālākajā dienvidu punktā. Aptuveni 27 000 km garajā ceļā devās divas smagās automašīnas un džips. Ekspedīcijai tika izmantotas tās pašas divas speciāli pārbūvētās vecās ugunsdzēsēju automašīnas Mercedes Benz 1113 B 4 x 4, kuras atgriezās Rīgā no Buenosairesas Brazīlijā pēc veiksmīgi veiktās ekspedīcijas pa 11 Latīņamerikas valstīm. Automobiļu dzimšanas gadi – 1974. un 1975.

Autore: INESE ELSIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px