Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par bezcerīgo debitoru parādu norakstīšanu.
Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks deputātus informēja, ka saskaņā ar MK noteikumiem „Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti", Sarkaņu pagasta pārvalde ir izvērtējusi šaubīgo debitoru parādu summas.
– Minētie MK noteikumi nosaka, ka „prasības, kuru piedziņa saskaņā ar tiesību normām ir neiespējama, jo parādnieks ir likvidēts vai miris vai ir pagājis parāda piedziņas iespējamības termiņš, izslēdz no uzskaites un atzīst pārējos izdevumus, kā arī samazina izveidoto uzkrājumu nedrošiem (šaubīgiem) parādiem, atzīstot ieņēmumus no uzkrājuma samazinājuma".
Sarkaņu pagasta pārvalde lūdz norakstīt bezcerīgos debitoru parādus, – sacīja Andris Simtnieks.
Domes deputāti nolēma atļaut norakstīt bezcerīgos debitoru parādus 653,55 eiro.
18.10.2017.