Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par aizņēmuma ņemšanu skolēnu autobusa iegādei Ošupes pagasta pārvaldei.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls deputātiem atgādināja, ka 27.07.2017. Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika skatīts informatīvais jautājums par Ošupes pagasta pārvaldes skolēnu autobusu.
– Saskaņā ar domes rekomendācijām Ošupes pagasta pārvalde ierosināja iepirkumu procedūru jauna vai lietota skolēnu autobusa iegādei. Pamatojoties uz iepirkuma procedūras rezultātiem, par uzvarētāju iepirkumā tika atzīta SIA „Dardedze", kas piedāvāja iegādāties jaunu autobusu Ford Transit par summu 36 819,00 eiro (PVN 21% 7731,99 eiro, līdz ar to kopā 44 550 eiro). Autobusa iegādei nepieciešams ņemt aizņēmumu Valsts kasē ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz desmit gadiem ar atlikto pamatsummas maksājumu divi gadi, – informēja Aigars Šķēls.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma: lūgt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomei atbalstīt aizņēmuma ņemšanu 44 550 eiro apmērā Valsts kasē uz desmit gadiem ar Valsts kases noteikto procentu likmi un atlikto maksājumu uz diviem gadiem skolēnu autobusa iegādei Ošupes pagasta pārvaldes vajadzībām; aizņēmumu izņemt 2017. gadā un apgūt 2017. gadā.
18.10.2017.