ĻAUDONAS pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane „Staram" apstiprināja, ka ir pieņēmusi lēmumu aiziet no pagasta pārvaldes vadītājas amata un ir jau iesniegusi iesniegumu pašvaldībā.
– Esmu jauna izaicinājuma priekšā. Mana pēdējā darba diena šajā amatā būs 10. novembrī. Ceturtdien, 12. oktobrī, tiekoties ar pagasta iestāžu vadītājiem, informēšu par savu pieņemto lēmumu, – uzsvēra Ilze Dreimane. Taču kādu jaunu izaicinājumu ir pieņēmusi un kur turpmāk strādās, viņa pagaidām neatklāja.
Savukārt Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts, vaicāts par gaidāmajām izmaiņām Ļaudonas pagasta pārvaldes vadībā, atzina, ka, visticamāk, uz pagasta pārvaldes vadītāja amatu tiks rīkota pieteikšanās.
– Cita ceļa jau nemaz nav, lai gan likumdošanā tas nav noteikts, ka uz vakantajiem pagastu pārvalžu vadītāju amatiem būtu jārīko pieteikšanās vai konkurss. Pagaidām lēmums gan nav pieņemts, jo par saņemto iesniegumu oficiālu informāciju vēl sniegšu šajās dienās. Pieļauju, ka potenciālo pretendentu izvērtēšanas un apstiprināšanas process varētu būt īsāks, bet tas ir atkarīgs no demokratizācijas līmeņa un apstākļu kopuma konkrētajā pašvaldībā un pagastā. Ja tiek sacelta tik milzīga ažiotāža kā Bērzaunes gadījumā, tad labāk šo procesu nesasteigt, – atzīmēja Āris Vilšķērsts.
Jāpiebilst, ka Ilze Dreimane par Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāju tika apstiprināta 2009. gada 16. jūlijā – pēc tam, kad Latvijā bija pabeigta administratīvi teritoriālā reforma, izveidots Madonas novads un notikušas pirmās jaunizveidoto novadu pašvaldību domju vēlēšanas.
13.10.2017.