DZELZAVAS kultūras namā vēl notiek pēdējie darbi pie jaunā skatuves aprīkojuma uzstādīšanas un iekārtošanas, lai jau 21. oktobrī, pulksten 19, apmeklētājus gaidītu uz atraktīvu ballīti.
Kultūras nama direktore Dace Kalniņa teic, ka darbiem palicis pārkāpt asti, un cer, ka arī jaunie krēsli tiks piegādāti laikā, lai iedzīvotāji un viesi koncertu varētu baudīt jau pavisam jaunā kvalitātē.
– Ar skatuves tehniskā aprīkojuma uzstādīšanu bija neliela aizķeršanās, līdz ar to pabīdījās arī visi pārējie darbi. Tomēr šobrīd tiek strādāts pie tā, lai noliktajā datumā mēs patiešām jau varētu iemēģināt jauno aprīkojumu un, cerams, arī krēslus. Katrā ziņā koncerts pats par sevi būs lielisks – apmeklētājus priecēs vietējie kolektīvi – kultūras nama dziedātāji, dejotāji un aktieri, kā arī pēc pulksten 22 ballēsim kopā ar tiešām kvalitatīvas mūzikas grupu „Zaļā gaisma" no Rēzeknes. Grupas dalībnieki ir piedalījušies dažādos šovos, ir klausītāju iemīļoti mākslinieki, tā ka noteikti ballīte izdosies forša, –
pasākumu apmeklēt aicina Dace Kalniņa.
13.10.2017.