Noslēdzies ZM konkurss "Sējējs", kura mērķis ir noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā. Piektdien, 13. oktobrī, kultūras pilī "Ziemeļblāzma" Rīgā notiks konkursa "Sējējs 2017" noslēguma pasākums, kurā svinīgi sveiks šā gada laureātus.
Konkursa laureātu godināšana sāksies pulksten 18, un to būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Reģionu Televīzijā "Re:TV". Šo iespēju lauku ļaudis aicina izmantot ZM sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Straujupe.
Šogad konkursam bija pieteikti 52 dalībnieki, kurus vērtēja astoņās nominācijās. Laureātu titulus un veicināšanas balvas saņems konkursa dalībnieki nominācijās "Gada lauku saimniecība", "Gada uzņēmums pārtikas ražošanā", "Ģimene lauku sētā", "Jaunais veiksmīgais zemnieks", "Bioloģiskā lauku saimniecība", "Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā", kā arī nominācijās "Rītdienas Sējējs – mazpulks" un "Zinātne praksē, inovācijas". Šogad jau vienpadsmito reizi tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecības nozares attīstībā. Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.sejejs.lv.
10.10.2017.