Latvijas kausa 2. posms biatlonā notika Madonā 12. un 13. janvārī.
Sacensībās piedalījās jaunie biatlonisti no Cēsīm, Aiz-
kraukles, Daugavpils, Talsiem, Alūksnes un Madonas.
Pirmajā dienā sacensības notika sprintā, bet otrajā dienā – masu startā. Labākos rezultātus uzrādīja Harijs Zaķis, uzvarot abās sacensībās un izcīnot divus uzvarētāja kausus. Oskars Šolins izcīnīja 3. vietu masu startā, Mārtiņš Indriksons bija 4. vietā sprintā. Lāsma Šķēle ierindojās 1. vietā masu startā, bet sprintā – 2. vietā. Veterānu grupā Jānis Putniņš izcīnīja 1. vietu masu startā.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS trenere biatlonā