Vairāk nekā mēnesi Saieta laukumā daudzus madoniešus un pilsētas viesus priecēja Ziemassvētku rotās greznotais un spoži izgaismotais pilsētas centrālais laukums, bet jo īpaši – Ziemassvētku egle, Adventa vainags ar gaismas stariem un Betlēmīte.
Aizvakar Ziemassvētku rotas no galvenās svētku egles tika noņemtas, bet pirmoreiz īpašo svētku apgaismojumu Madonā varēja izbaudīt tik ilgi – arī pareizticīgo Ziemassvētkos un vecajā Jaunajā gadā, ko pareizticīgie, kā arī dažu citu konfesiju pārstāvji svin pēc Jūlija Cēzara kalendāra, tātad – divas nedēļas vēlāk.
Uzņēmēja Zinaida Buiķe ir ļoti gandarīta par šādu tolerantu pašvaldības pieeju attiecībā uz citu konfesiju pārstāvjiem un ar „Stara" starpniecību vēlas izteikt pateicību Madonas pilsētas domei, pilsētas arhitektam un domes īpašuma uzturēšanas nodaļas kolektīvam.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA