Kamēr vieni uzlabo un sakopj pilsētas ainavu, atrodas tie, kuriem niez nagi, un aiz bezdarbības savs „spēku pārākums" tiek izrādīts pret dažādiem objektiem, kas pilsētā izvietoti skaistumam. Tā naktī uz pirmdienu nežēlastībā kritušas dekoratīvās puķu kastes pie Madonas novada bibliotēkas.
Sazinoties ar Madonas pilsētas direktori Imeldu Saulīti, jūtama viņas neizpratne par notikušo. – Ir izdemolētas puķu kastes, kas atrodas pāri upītei, ielas malā pie margām. Tās ir pieskrūvētas ar skrūvēm, tādēļ jau paziņoju Madonas novada īpašumu uzturēšanas nodaļai, jo ir nepieciešami rīki, lai tās savestu kārtībā. Arī stāvlaukums pie bibliotēkas pa šo nakti (naktī uz pirmdienu. – Aut.) bija ļoti piegružots. To, gods godam, īpašumu uzturēšanas nodaļas darbinieki uzreiz jau sakopa. Iespējams, tie nav nekādi milzu zaudējumi, bet es vienkārši nespēju saprast cilvēkus, kuri tā dara. Te pat nav runa par kādu inteliģences trūkumu, bet vienkārši dullumu un šādas rīcības bezjēdzīgumu, – pauda Imelda Saulīte.
Madonas novada bibliotēkas apkārtnē ir videonovērošana, un ieraksti tiek pārskatīti. Diemžēl šis nav pirmais gadījums, kad uzdarbojušies vandaļi saposta kādu skaistu un sakoptu vietu. Ja iedzīvotāji ir liecinieki šādām nekārtībām, viņi tiek aicināti ziņot Madonas novada pašvaldības kārtībniekiem vai Valsts policijai.
26.09.2017.