Pagājušajā nedēļā laikraksta „Stars" redakciju sazvanīja Madonas iedzīvotājs Guntars, kurš pauda sašutumu par aizaugušajiem džungļiem, kādi izveidojušies mazdārziņu teritorijā aiz Madonas slimnīcas. Gadiem nekopti īpašumi, pussabrukušas mājiņas – tas viss rada pavisam nepatīkamu iespaidu par pilsētu.
Vīrietis sazinājies gan ar Madonas novada pašvaldību, gan novada kārtībniekiem, taču neesot saklausījis, ka darbiniekiem būtu kāds plāns, kā šo teritoriju sakopt. Laikrakstam „Stars" Madonas novada pašvaldībā apstiprināja, ka minētā teritorija pieder dažādiem privātīpašniekiem, savukārt pašvaldība izsolē iegādājusies zemesgabalu, kas atrodas aiz Madonas pareizticīgo baznīcas. Tas ticis apsekots un plānots, ka šeit varētu tikt veidots apbūves gabals. Tikmēr teritorija tuvāk Madonas slimnīcai ir privātīpašums. Vasaras sākumā manīts, ka daļa mājiņu jauktas nost, izgriezti vecie koki.
Kā akcentēja Madonas novada pašvaldības kārtībnieks Gatis Kušķis, šobrīd ir procesā īpašnieku apzināšana: – Kolīdz zināsim, pie kā vērsties, daļa savus īpašumus noteikti sakops, pret tiem, kas to nedarīs, varēsim vērsties ar likumā paredzētajām soda sankcijām. Jāsaprot, ka tas nav vienas dienas jautājums, bet pie tā tiek strādāts, kā jau minēju, šobrīd rit īpašnieku noskaidrošanas process.
20.09.2017.