22. septembrī Madonā ar Latvijas Dabas aizsardzības pārvaldes un Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu notiks seminārs "Bioloģiski vērtīgu koku saglabāšana un apsaimniekošana".
Seminārs iesāksies Rūpniecības ielā 63a pulksten 10 ar nesakopta, bīstama koka novērtēšanu dabā un diskusiju. Sekos pārbrauciens uz Madonas novada pašvaldības ēku, kur semināra turpinājumā SIA "Labie koki" pārstāvis Edgars Neilands stāstīs par koku vērtēšanas un kopšanas pieredzi pasaulē. Guntis Akmentiņš dalīsies pieredzē par Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) Latgales reģionālās administrācijas darbu koku kopšanā. Par koku kā bioloģiskās daudzveidības objektu mudinās aizdomāties Maija Medne no SIA "Labie koki". Par aizsargājamajiem dendroloģiskajiem stādījumiem un likumdošanu runās DAP Dabas departamenta vadītāja Gita Strode. Pēc pusdienām sekos atgriešanās demonstrācijas vietā Rūpniecības ielā 63a un diskusija par tēmu "Dižkoka sastapšana dabā".
Semināra organizatori aicina pieteikt savu līdzdalību pasākumā līdz 19. septembra pulksten 17, sūtot kontaktinformāciju un pārstāvēto institūciju uz e-pastu [email protected].
15.09.2017.