KALSNAVAS biedrība „Kalsnavas jaunieši" kopā ar partneriem no Gulbenes, Jaunpiebalgas un Strenču novada iesaistījusies Latvijas Vides aizsardzības fonda un Gulbenes novada domes atbalstītajā projektā „Kuš! Zāle aug!".
– Projekta ietvaros Gulbenes biedrība „Dēms" rīkoja apmācības. Pirmajā reizē tīrījām upi, savukārt no 15. līdz 17. augustam Rankas pagasta Gaujasrēveļos norisinājās mācības „Izmest – neizmest", kuru laikā dalībnieki mācījās par lietu dzīves cikla pagarināšanu un aktīvu atpūtu dabā. Papildus mācībām tika paveikts arī kopīgs labais darbs, palīdzot Baskāju takas tapšanā pie Rankas jauniešu iniciatīvu centra „B.u.M.s.", – pastāstīja biedrības jaunatnes lietu speciālists Gatis Teilis.
Pēc mācībām visām projektā iesaistītajām partnerorganizācijām ir pienākums dalīties ar gūtajām zināšanām un organizēt dažādas aktivitātes savos novados. – Tā jau nākamnedēļ – 14. septembrī pulksten 14 – Kalsnavas pagasta jaunieši aicina uz Bērzaunes upes tīrīšanas talku kopā ar Māri Olti un Daini Kreili. Talciniekiem lūgums pulcēties pulksten 13.30 pie kultūras nama. Pēc labi padarīta darba – kopīgas pusdienas. Savukārt 20. septembrī iecerētas radošās darbnīcas „Pudeles otrā dzīve", kad mēs no izlietotajām pudelēm veidosim glāzes un svečturus. Aicināti visi interesenti!
08.09.2017.