Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

1. septembris aizvadīts mierīgi

LAURA KOVTUNA

Autors • 05.09.2017.

Burtu lielums

Katru gadu izglītības iestādēs pulcējas simtiem skolēnu un studentu, lai svinīgā gaisotnē atzīmētu jaunā mācību gada sākumu. Reaģējot uz bērnu atgriešanos ceļu satiksmē un sabiedriskās vietās, lai nodrošinātu papildu drošību, Valsts policija šajā dienā strādāja pastiprinātā režīmā.

Valsts policija informē, ka darbinieki patrulējuši pie dažādām izglītības iestādēm, kā arī jauniešu pulcēšanās vietās. Profilaktiska rakstura pārbaudes tika veiktas arī vairākām nepilngadīgajām personām. Savukārt ceļu satiksmē tika pārbaudīti 153 mehānisko transportlīdzekļu vadītāji, no tiem tikai viens velosipēdists bija alkoholisko dzērienu iespaidā.
Jānis Freijs, VP Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors, atzīst, ka šogad policijai palīdzējuši laikapstākļi: „Šis mācību gads iesākās ar lietu, vēju un aukstumu, kas nozīmē, ka svinību neoficiālā daļa norisinājās vairāk iekštelpās, nekā sabiedriskās vietās. Līdz ar to svētki tika aizvadīti mierīgi un bez starpgadījumiem."
Neraugoties uz to, Valsts policija atgādina, ka, sākoties mācību gadam, sākas arī rudens tumšie vakari. Tiek uzsvērta atstarotāju un atstarojošo vestu nepieciešamība, piedaloties ceļu satiksmē gan kā gājējam, gan kā velosipēdistam. Arī autovadītājiem VP iesaka braukt prātīgāk, pastiprinātu uzmanību pievēršot brauktuves vietām, kuras šķērso gājēji.

06.09.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px