Madonas novada pašvaldības dome izskatīja jautājumu par zemesgabala atdalīšanu no kāda nekustamā īpašuma Ošupes pagastā.
Ošupes pagasta pārvalde, izskatot saņemto iesniegumu par mājīpašuma piederības dokumentu neesamību, konstatēja, ka ar Madonas novada pašvaldības domes 2016. gada 31. marta lēmumu Nr. 142 izbeigtas zemes lietošanas tiesības uz šo zemi Ošupes pagastā 13,39 ha platībā, zeme atzīta par pašvaldībai piekritīgo zemi. Uz tās atrodas pašvaldībai nepiederošās ēkas un būves, ēku piederība nav noskaidrota.
Ir nepieciešams atdalīt zemesgabalu 12,69 ha platībā no minētā nekustamā īpašuma un izveidot jaunu nekustamo īpašumu, piešķirot nosaukumu „Kalnieši 1" ar zemes lietošanas mērķi – zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība.
Dome nolēma to atdalīt, tam piešķirot arī minēto lietošanas mērķi.
09.08.2017.