4. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolā norisinājās ikgadējais basketbola turnīrs zēniem "Madona 2008".
Šogad Madonas BJSS basketbola nodaļa šo turnīru organizēja D-3 (1997. g. dz.) vecuma grupas zēniem. Uz turnīru bija ieradušās komandas „Madona 97", „Madona 96", „Gulbene 97", „Tukums 97", „Jēkabpils 97".
Madonas BJSS sarūpētos kausus un medaļas saņēma 1.-3. vietas ieguvējas komandas. Izcīnot uzvaras visās 4 spēlēs, 1. vietu godam nopelnīja „Madona 97", 2. vietā ierindojās „Gulbene 97", 3. – „Tukums 97", 4. – „Madona 96", 5. – „Jēkabpils 97".
Katras komandas vērtīgākais spēlētājs saņēma piemiņas balvu no firmas TEX COLOR. Madoniešu komandās tie bija Zigmārs Raimo un Kristaps Bitelis.
Liels paldies atbalstītājiem, tiesnešiem, kas bez atpūtas izturēja visu garo turnīra dienu.
Ja ir basketbolu spēlēt griboši 1997. g. dz. puiši, esat laipni gaidīti uz treniņnodarbībām Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zālē.
Jau 11.-13. janvārī 1993. g. dz. puišu komanda piedalīsies starptautiskā turnīrā Cēsīs, bet 17. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolā notiks amatieru basketbola līgas spēle ar Rēzeknes komandu „Ezerzeme". Jaunatnes basketbola līgas spēles atsāksies 19. un 20. janvārī Madonā.
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris