Sestdien un svētdien Madonā, slēpošanas un biatlona bāzē "Smeceres sils", notiks Latvijas kausa izcīņas biatlonā otrās kārtas sacensības.
12. janvārī pulksten 12 varēs vērot sacensības biatlona sprintā, 13. janvārī – masu starts. Piedalīsies sportisti no Alūksnes, Daugavpils, Madonas, Cēsīm, Rīgas, Aizkraukles.
Autore: I. SMILGA