„Starā" joprojām pienāk telefona zvani par to, ka mūsu abonenti nesaņem laikrakstu. Te nu viennozīmīgi – visa atbildība par to ir „Latvijas Pastam", kas saņem maksu par preses izdevumu piegādi (kura piedevām šogad tika paaugstināta, tādējādi ievērojami sadārdzinot kopējo abonēšanas maksu).
Un nekorekta ir satiksmes ministra norāde, kā to redzējām otrdienas TV „Panorāmā", ka pasts, lūk, bezmaz vai ir tas cietējs, kas cieš no nerentablajām preses piegādēm laukos. Ja pasūtījums ir pieņemts un par to ir samaksāts, tad tas arī jānodrošina. Telefoniski esam vienojušies ar „Latvijas Pasta" Madonas reģionālās nodaļas pārvaldnieka pienākumu izpildītāju Valentīnu Zimetu, ka viņa vēlreiz lūgs pasta nodaļu darbiniekus palīdzēt tikt ar šo problēmu galā – abonentiem, kuriem netiek piegādāts laikraksts, jāgriežas ar kvīti savā pasta nodaļā, un dati pēc abonentam izsniegtajām kvītīm vēlreiz tiks nosūti uz Rīgu. Arī katrs abonents pats, ja viņam netiek piegādāts abonētais izdevums, var zvanīt uz bezmaksas tālruni 8008001. Tikai jau iepriekš jābrīdina – bruņojieties ar pacietību, gaidot operatora savienojumu, jo te pienāk telefona zvani no visas Latvijas un, kā zināms, šāda situācija nav tikai mūsu rajonā vien. Kā redzējām TV, kaimiņrajonā Jēkabpilī dažviet preses izdevumi netiek piegādāti pat 80 procentiem abonentu, tāpēc arī vietējais laikraksts „Brīvā Daugava" vērsies ar atklātu vēstuli pie satiksmes ministra.
Autore: BAIBA MIGLONE