Jau tradicionāli „Stars" saviem abonentiem gada sākumā piedāvā piedalīties loterijā, kurā šogad tāpat kā iepriekšējā gadā galvenā balva ir 100 latu. Ir iespējams laimēt arī kādu no 50 dāvanu kartēm, kuras iegādātas dažādos Madonas veikalos.
Šī iespēja tiek piedāvāta visiem „Stara" abonentiem, kuri mūsu laikrakstu ir abonējuši vismaz trim mēnešiem. Vien no laikraksta jāizgriež un jāaizpilda dalībnieka anketa un jāatnes vai jāatsūta uz „Stara" redakciju (Madonā, Saieta laukumā 2).
– Līdz 9. janvārim esam saņēmuši 803 dalībnieku kartes. Tas ir mazāk nekā iepriekšējos gados, bet vēl jau ir gandrīz nedēļa laika, jo anketas tiks gaidītas līdz 15. janvārim, – informē laikraksta „Stars" reklāmas nodaļas vadītāja Aija Adamoviča, kuras pienākumos ir katras saņemtās kartītes datus ievadīt datorā. Atgādinām, ka izloze kopā ar pasta darbiniekiem notiks 17. janvārī, bet laimētāju sarakstu „Starā" publicēsim sestdien, 19. janvārī.
Autore: BAIBA MIGLONE