Madonas katoļu draudze sākusi gatavoties šā gada svētceļojumam uz Aglonu.
Svētceļojums ir laiks, kas dots Dievam un arī sev pašam, pārdomām par ikdienu, garīgo dzīvi, pagātni un nākotni, lai pilnveidotu sevi, vairāk mīlētu un stiprāk ticētu. Iziešana no Madonas plānota 7. augusta rītā, ieiešana Aglonā – 13. augusta vakarā. Svētceļojumu vadīs draudzes prāvests – priesteris Pāvils Kamola. Grupā tiks uzņemts ne vairāk kā 50 cilvēku. Svētceļojums ir paredzēts ikvienam bez vecuma ierobežojumiem, kas vēlas piedalīties, stiprināt ticību un apņemas ievērot iekšējās kārtības noteikumus. Interesentiem, kas nav Madonas katoļu draudzē, jāsazinās ar priesteri Pāvilu.
Naktsmītnes svētceļojuma laikā sarunātas Ļaudonā, Barkavā, Varakļānos, Stabulniekos un Jasmuižā. 12. augusts iecerēta kā Klusuma diena, kad Sv. Mise un konferences notiks Jasmuižā uz vietas.
Pieteikšanās svētceļojumam – pie draudzes pārstāves Mārītes, tālrunis 28689511.
12.07.2017.