INDRĀNU pagasta Meirānu O. Kalpaka pamatskola šodien uzņem rajona skolu sanitāro posteņu sacensību dalībniekus no 8 skolām. – Skolas kolektīvam, gan skolotājiem, gan bērniem, bija ļoti daudz darba sagatavošanās procesā – jāsagatavo etapi, lai posteņi varētu izspēlēt savus uzdevumus, darboties, – vakar "Staram" teica skolas direktore Lana Kunce.
Atbildību par pasākuma sagatavošanu un norisi uzņēmusies direktores vietniece audzināšanas darbā Dace Mežsarga: – Vēl mums bija jānodrošina bērniem ēdināšana, to apmaksā Madonas rajona padome, bet gatavo mūsu skolas pavārītes. Esam sagatavojuši nelielu koncertiņu, kā arī dalībniekus iepazīstināsim ar savu skolu, bez tam, mūsu bērniem jāuzņemas arī slimnieku un ievainoto lomas. Posteņu sacensības organizē Madonas rajona Sarkanā Krusta organizācija, koordinē Madonas bērnu un jauniešu centrs, konkrēti Līga Grāvīte. Sākums tātad ir sestdien, 26. maijā, pulksten 11.00.
Autore: ASTRA ZAGORSKA