Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Trīs deputātes noliek mandātus

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 04.07.2017.

Trīs deputātes noliek mandātus
Burtu lielums

29. jūnijā notika Ērgļu novada pašvaldības jaunā sasaukuma domes sēde, kurā tika lemts par triju deputātu pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa, kā arī par divu pašvaldības komiteju sastāviem.

Jau pirmajā domes sēdē, kas norisinājās16. jūnijā, pēc balsojuma par domes priekšsēdētāju divas deputātes nolika savus mandātus. Velga Skujiņa, kas kā vienīgā tika ievēlēta no vēlētāju apvienības „Kalniem pāri", iesniedza pašvaldībā iesniegumu par deputātu pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa. Mutiski šādu vēlmi tobrīd pauda arī vēlētāju apvienības „Kopā ir spēks" ievēlētā deputāte Ieviņa Ābeltiņa. Līdz 29. jūnija sēdei viņām piepulcējās arī no vēlētāju apvienības „Mēs Ērgļu novadam" ievēlētā deputāte Agita Opincāne, kas vēlas turpināt pildīt Jumurdas pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus.
– 29. jūnija domes sēdē pieņēmām lēmumu par šo deputātu pilnvaru izbeigšanu, lēmumu nosūtot Ērgļu novada vēlēšanu komisijai. Agitas Opincānes vietā deputāta pienākumus pildīs Ivars Tirzmalis, Ieviņas Ābeltiņas vietā būs Jānis Rešņa, bet Velgas Skujiņas vietā deputāta amatā stāsies Andris Spaile, – „Staru" informēja Ērgļu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Velcis.
Minētajā sēdē tika lemts arī par dalību divās pašvaldības komitejās – finanšu un attīstības komitejā, kurā darbojas pieci no deviņiem domes deputātiem, un sociālo, kultūras, izglītības un sporta jautājumu komitejā, kurā strādā četri domes deputāti.
Guntars Velcis minēja, ka komiteju sastāvi vēl mainīsies, jo sēdē trīs deputātes tikko savas pilnvaras bija nolikušas, bet viņu vietā nākamos deputātus vēlēšanu komisija vēl nebija apstiprinājusi.
Pirmās domes sēdes laikā apvienību „Kopā ir spēks" pārstāvošie deputāti uzsvēra, ka rosinās jaunas komitejas izveidi, kas strādātu ar uzņēmējdarbības un tūrisma jautājumiem. Domes priekšsēdētājs gan atzina, ka 29. jūnija domes sēdē ar šādu iniciatīvu neviens deputāts klajā nenāca.


05.07.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px