Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Noslēgusies akcija „Kļūsti par Ziemassvētku vecīti!”

Redakcija

Autors • 09.01.2008.

Burtu lielums

No 3. līdz 21. decembrim Madonā risinājās akcija „Kļūsti par Ziemassvētku vecīti!". Tās mērķis bija iepriecināt bērnus, kuriem Ziemassvētki bija jāpavada Madonas slimnīcā. Priecājamies, ka mūsu ideju atbalstīja 5 Madonas veikali: SIA „Indra": „Papīrs", „Bēbis", „Madonas grāmata"; grāmatnīca „Saule" un „Zvaigznes grāmatnīca", kur mēs izvietojām akcijas kastes.

Mēs, akcijas organizatori, bijām patīkami pārsteigti, jo, lai arī akcija notika pirmo gadu, madonieši, rajona iedzīvotāji un viesi bija ļoti atsaucīgi. Paldies atklātajiem un slepenajiem Ziemassvētku vecīšiem par skaistiem rakstāmpiederumiem, blociņiem, rotaļlietām, grāmatiņām, zeķītēm un apsveikuma kartītēm! Paldies „Zvaigznes grāmatnīcai" par uzdāvināto kasti ar skaistajām grāmatām!

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, devāmies uz Madonas slimnīcu. Tur mūs mīļi sagaidīja daktere Ināra Ližbovska, bērnu, infekciju nodaļas un uzņemšanas nodaļas darbinieki. Iepriecinājām bērnus, viņu māmiņas ar izrādi „Ziemassvētku sapnis", kopīgi dziedājām dziesmas, un tad visi slimnieciņi tika pie negaidīta pārsteiguma – mūsu kopīgi sarūpētajām dāvaniņām.
Daļa grāmatu nonāks bērnu nodaļas bibliotēkā un tādējādi palīdzēs iekrāsot mazo slimnieku ikdienu.

Paldies par atsaucību SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājam Bruno Kokaram, SIA „Indra" īpašniekiem Indrai un Ivaram Janovskiem, SIA „L Grāmata" grāmatnīcas „Saule" vadītājai Guntai Stalīdzānei, „Zvaigznes grāmatnīcas" vadītājai Dainai Vanagai, kā arī mīļš paldies šo veikalu pārdevējām.

No akcijas organizatoru un dalībnieku komentāriem
Man patika tas, ka slimnīcā bija atsaucīgi cilvēki, un arī akcija man ļoti patika. Tie, kas lika dāvanas kastēs, bija mīļi un dāsni. (Taņa)
Foršākais visā šajā lietā bija tas, ka cilvēki bija atsaucīgi: bija daudz dāvanu, sanāca liels prieks slimajiem bērniem. Labi, ka tobrīd slimnīcā nebija daudz bērnu. (Vineta)

Forši, ka mēs varējām iepriecināt kādu, kuram svētki bija jāpavada slimnīcā. (Lība)

Man patika rādīt teātri. (Haralds)

Viss bija forši: bija gan labi brīži, gan slikti, dažreiz bija arī auksti. Kopumā man patika. (Anžela)
Bērni tika iepriecināti, un mēs paši jutāmies laimīgi. (Kitija)

Tika iepriecināti daudzi bērni un arī pieaugušie. Dziedājām, rādījām priekšnesumu. Uzdziedājām arī uzņemšanas nodaļas personālam. Šī diena noslēdzās ar garu pastaigu, kopīgu sasildīšanos un visa pārrunāšanu „namiņā".
Šādas akcijas vajadzētu rīkot vēl biežāk, jo gan dāvinātāji, gan saņēmēji kļūst priecīgi. Šīs akcijas cilvēkos vairo ziedošanas prieku. (Santa)

Madonas bērnu un jauniešu centra tīņu klubs
„Spurainie eži" & Award programmas jaunieši


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px