Kā informē Valsts policija, 27. jūnijā pulksten 17.12 Madonā 1977. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka nozagta viņam uzticēta automašīna Volkswagen.
Vīrietis secināja, ka automašīna nozagta pēdējās stundas laikā, jo pulksten 16 vīrietis to bija novietojis stāvēšanai savas mājas stāvlaukumā. Valsts policija pārbaudīja Madonas pilsētas pašvaldības kamerās veikto videonovērošanu, tādējādi tika pamanīts, ka nenoskaidrots vīrietis pulksten 16.19 ar zagto automašīnu devās Pļaviņu virzienā. „Sadarbībā ar Zemgales policistiem un citiem specdienestiem pulksten 19.20 automašīna tika atrasta Jelgavā. Tās vadītājs, 1986. gadā dzimis vīrietis, transportlīdzekli bija vadījis alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamajā gaisā sasniedza 1,70 promiles. Vīrietis tika aizturēts, uzsākts kriminālprocess," pastāstīja VP pārstāve Anžela Geļjanu.
30.06.2017.