Šonedēļ varam būt liecinieki kādam pirmatklājumam mākslas jomā.
Madonas novada bibliotēkā 22. jūnijā pulksten 15 tiks atklāta Madonas mākslas mīļotāju grupas pirmā darbu izstāde.
Kā laikrakstu informē Madonas mākslas mīļotāju grupas vadītāja Kristīne Šulce, grupa savu darbību uzsāka pērnā gada rudenī, kad, atsaucoties Madonas mākslas skolas atbalsta biedrības aicinājumam gleznot ceturtdienu rītos un vakaros, pieteicās vairāki Madonas pilsētas un novada mākslas interesenti.
Gada garumā Kristīnes Šulces vadībā strādājot Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas telpās, tapuši darbi pirmajai izstādei. Madonas novada bibliotēkas 2. stāva zālē nu varēsim aplūkot Skaidrītes Bērziņas, Lindas Ļulēnas, Rigondas Pinkas, Ineses Elekses, Santas Jaujenieces, Vēsmas Dumbergas, Larisas Pogules, Rudītes Smudzes, Līgas Dzenes un Riharda Jagmaņa veikumu.
Atšifrējot studijas nosaukumu, tas ir saīsinājums četriem vārdiem, kas sākas ar burtu „M": „Mēs, Madonas, Mākslas, Mīļotāji".
– Mākslas mīļotāji ir cilvēki, kas vēlas izmēģināt ko jaunu, izteikt savu krāsu pasaules redzējumu un izajūtas mākslā, – rezumē Kristīne Šulce, aicinot ikvienu uz grupas darbu izstādes atklāšanu 22. jūnijā.
21.06.2017.